Kobieta podczas sesji zdjęciowej w studio
Ilona Mirowska
zjedź w dół

Ilona Mirowska

Bez fotografii wspomnienia są ulotne. Większość tych zachowanych przeze mnie z wczesnego dzieciństwa, to chwile do których mogłam wrócić myślami dzięki zdjęciom zrobionym przez moich rodziców.

 Jednym z nich jest to:

Pamiętam jak jeździłam na rowerku z bocznymi kółkami, był ze mną mój starszy brat i Tata, który siedział obok na ławce i obserwował nas. Piękne wspomnienie, tylko czy pamiętam rzeczywiście ten dzień? Czy może zachowane zdjęcie z tego dnia, tworzy to wspomnienie? Moja pamięć jakoś brzydko ignoruje fakt, ze na tym spacerze była tez moja Mama. Ktoś przecież to zdjęcie robił. Rola fotografa domowego zawsze przypada w udziale jednemu z rodziców i dlatego zazwyczaj kogoś na zdjęciu brakuje a nasze wspomnienia mogą być niekompletne.

Fotografia rodzinna to inwestycja w historię Waszej rodziny. Wasze malutkie teraz dzieci, kiedyś pokażą je następnym pokoleniom. Być może, trzymając je w ręku będą opowiadać o czasach, gdy ich wychowywaliście. Łapiąc w kadrach chwile z Waszego życia, staram się opowiedzieć nimi o Was samych jak najwięcej. Nie wystarczy pokazać jak pięknie razem wyglądacie, chcę nimi opowiedzieć o tym jacy jesteście, jaki macie temperament, jakie emocje budzi w Was Wasze dziecko przytulające Was z całych sił. Chcę pokazać miłość matki do nienarodzonego jeszcze dziecka, gdy spotykamy się na sesji ciążowej. Chcę tworzyć dla Was ponadczasowe, naturalne, pełne prawdziwych emocji kadry, które będziecie chcieli przechowywać na wieki i do których wracać będziecie chcieli cały czas.

Będę zaszczycona mogąc podzielić się z Wami moją pasją, uczestnicząc w ważnych chwilach Waszego życia, ale także łapiąc ulotne chwile z Waszej codzienności.

 

Zapraszam Ilona Mirowska

 

Pozostaw mi swój adres email lub numer telefonu.
Skontaktuję się z Tobą, aby przedstawić swoją ofertę.