Zdjęcie przy studni
O sesjach
zjedź w dół

O sesjach

Na sesje zapraszam Was do mojego studia, mieszczącego się w Borownie oraz w plener w otaczającym go ogrodzie, który łączy się z polami i pobliskim lasem.

Podczas sesji plenerowych zrelaksujecie się z dala od zgiełku miasta, przypomnicie sobie dotyk świeżo skoszonej trawy pod stopami, poleżycie pod drzewem, pospacerujecie leśną ścieżką. Ja zadbam o to żebyście zapomnieli, że jesteście na sesji, po prostu miło spędzili popołudnie. Rodzinne sesje plenerowe wyglądają trochę jak wspólny spacer, albo piknik w lesie, przy małej ingerencji z mojej strony Ja pracuję a Wy się dobrze bawicie. Jestem troszkę jak Wasz rodzinny paparazzi, który od czasu do czasu wtrąca się Wam do zabawy ze swoimi pomysłami albo pomarudzi ze poł metra dalej i 30 stopni w prawo byłoby dużo korzystniej.

W swej pracy stawiam głownie na spontaniczność, naturalność. Zależy mi, żeby sesje były dla Was miłym doświadczeniem, a nie stresującym. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy czuje się swobodnie przez obiektywem, dlatego nigdy się nie spieszę podczas pracy. Nie tylko dziecko musi mieć czas oswoić się z aparatem, rodzice również Daleka jestem od wywoływania uśmiechu na komendę. Staram się łapać uśmiech wtedy, gdy pojawia się spontanicznie, uwieczniać Wasze naturalne emocje, łapać chwile w których jesteście zrelaksowani. Czasem najlepsze ujęcia to te, które powstały między planowanymi ujęciami.

Sesje studyjne to troszkę inna bajka, ale równie ciekawa i piękna

Tutaj swoboda jest troszkę mniejsza, gdyż pracujemy otoczeni lampami, różnymi dużymi przedmiotami, o które lepiej się nie potykać. Tutaj też światło determinuje to, gdzie stoimy, w którą stronę jesteśmy zwróceni. Ale spokojnie, nawet z najbardziej ruchliwym małym człowiekiem dam sobie radę. Studio ma tez strefę do pracy ze światłem zastanym, a mówiąc prościej, duże okno a przy nim duże miękkie siedzisko, gdzie nie tylko dzieci uwielbiają przesiadywać Uwielbiam nostalgiczne portrety, minimalistyczne, bez dużej ilości gadżetów. Jednak na sesje dziecięce zawsze polecam rodzicom, by zabrali ulubionego misia czy inną zabawkę, z którą ich dziecko najchętniej się nie rozstaje, jako pamiątkę, którą wspominać kiedyś będzie z sentymentem.

Zapraszam Was na moje sesje, przyjdźcie z całą rodziną, jeśli jej członkiem jest również zwierzak, zapraszam w komplecie, to wspaniały pomysł uwiecznić na zdjęciach czworonożnych przyjaciół!

Poza sesjami dziecięcymi, rodzinnymi, w studiu wykonuję również sesje ciążowe, biznesowe, partnerskie, kobiece.

Zapraszam serdecznie! Ilona Mirowska

Pozostaw mi swój adres email lub numer telefonu.
Skontaktuję się z Tobą, aby przedstawić swoją ofertę.