Kobieta podczas sesji zdjęciowej w studio
Sesje studyjne
zjedź w dół

Sesje studyjne

Moje studio fotograficzne jest przestronne, jasne i składa się z 2 części,  do fotografowania przy świetle dziennym oraz pracy ze światłem błyskowym. Taka przestrzeń daje mi ogrom możliwości, mogę Was zaprosić na zdjęcia niezależnie od pogody i pory dnia.

 

Strefa do pracy ze światłem dziennym to duże okno, pod którym znajduje się szerokie miękkie siedzisko z poduchami.

Delikatne powiewające firany, biała kanapa stwarzają prawdziwie kobiecy zmysłowy klimat. Można siąść z kubkiem herbaty lub książką, odprężyć się i zapomnieć ze obok jestem ją i czaję się z aparatem. Staram się by sesje były naturalne, unikam ustawiania w sztywnych pozach, nie chce żebyście zastygały w bezruchu czekając aż zrobię zdjęcie. Rozmawiamy podczas sesji o tym co Was uszczęśliwia, staram się poznać Was i uchwycić Wasz temperament, charakter. Jedyne co mnie ogranicza to ilość światła, mamy czas do zachodu, niezależnie od aury za oknem :-)

Kobieta w studiu fotograficznym

Druga część studia to klasyczne tła, szerokie, w wielu kolorach, lampy błyskowe z rożnymi modyfikatorami światła, które dostosowuje do stylu sesji, przeróżne krzesła, fotele, których ciągle przybywa. Nie ogranicza nas tu pora dnia, światło jest sztuczne, więc sesja może odbyć się nawet wieczorem, po zmroku.

Kobieta na ciemnym tle

Dzięki zastosowaniu rożnych modyfikatorów, efekt zdjęć zależy tylko od mojej wyobraźni, tu można naprawdę poszaleć, zaczynając od jasnych, łagodnych zdjęć w technice High Key czy kobiecych klasycznych „beauty”, aż po mroczne, tajemnicze, okrywające ciemnością zdjęcia w technice Low Key, ostatnio mojej ulubionej.

Zapraszam Was serdecznie do mojego studia. Ilona Mirowska

Zobacz zdjęcia z sesji kobiecych

Pozostaw mi swój adres email lub numer telefonu.
Skontaktuję się z Tobą, aby przedstawić swoją ofertę.